دستبند چرم حروف به قیمیت میلیاردی فروخته شد

بسیاری از  دستبند چرم حروف سرآستین چرمی زنانه مانند یک سرآستین سنتی مناسب هستند که مچ را بدون هیچ گونه قلاب یا بسته شدن در آغوش می گیرند.

این دستبندها ممکن است فلزی با روکش چرمی یا به سادگی چرم فرآوری شده سنگین باشند. سرآستین‌های چرمی زنان اغلب دارای تزیینات زیبایی هستند .

که از طریق ابزار دستی، رنگ‌آمیزی یا نقاشی پیچیده، یا لهجه‌های فلزی و جواهرات به دست می‌آیند.

دستبندهای کاف چرمی مردانه به طور سنتی لوازم جانبی پهن و جسورانه ای هستند که از چرم ضخیم ساخته می شوند. این دستبندها معمولاً با گیره ها یا کراوات بسته یا بسته می شوند و ممکن است .

دارای حداقل تزئینات با ابزار یا لهجه های فلزی باشند. سرآستین‌های مردانه با خطوط ساده و شکل پهن‌ترشان شبیه سرآستین‌های چرمی ناهمواری است که در طول تاریخ استفاده می‌شده است.

دستبند

سرآستین‌های مردانه را می‌توان تزیین کرد، اگرچه این دکوراسیون معمولاً کاملاً جسورانه است  لهجه‌های فلزی مانند پرچ، گل میخ یا حتی میخ رایج است. تزئینات چرم چسبان نیز ممکن است رایج باشد و ظاهری هنری جالب به دستبند سرآستین بدهد.

دستبندهای چرمی پهن یک سبک سنتی از دستبندهای چرمی هستند. این لوازم جانبی اغلب بسیار ساده هستند و از یک تکه چرم پهن ساخته می شوند. سرآستین‌های چرمی عریض روی مچ قرار می‌گیرند و معمولاً تزیینات زیادی ندارند.

در عوض ظاهری جسورانه و مدرن را انتخاب می‌کنند. سرآستین های چرمی پهن ممکن است مانند یک سرآستین سنتی در اطراف مچ قرار بگیرند یا ممکن است با گیره ها، دکمه ها یا کراوات بسته شوند و ببندند.

به طور معمول، سرآستین‌های چرمی پهن‌تر نیز از چرم ضخیم ساخته می‌شوند، که آنها را به لوازم جانبی بادوام تبدیل می‌کند که پوشیدن روزانه را تحمل می‌کند.

حافظ های مچ چرمی، سرآستین های چرمی پهن و ضخیم هستند که از مچ امتداد یافته و بخشی از ساعد را می پوشانند.

 همانطور که از نام آنها پیداست، این لوازم جانبی برای محافظت از مچ دست در برابر آسیب یا قرار گرفتن در معرض هنگام کار در فضای باز طراحی شده اند.

دستبندهای سرآستین چرمی مشکی زنانه نسخه ای باکلاس تر و جسورتر از کاف سنتی قهوه ای یا چرم طبیعی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.